LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 26/27 d'octubre

Tornar

28/10/2019 22:46

Andorra 1-1 Primer equip (Santi Magallán)

http://www.rfef.es/competiciones/futbol-masculino/clasificacion/?j=22548&t=2020

Parets 1-1 Filial (Pol Llubera)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Vilaseca 1-0 Juvenil A

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 0-2 Vilassar de Mar

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/preferent-juvenils/grup-2

Montessori 2-3 Juvenil C (Adrià Medina, Joel García i Adrián Antequera)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Damm 4-0 Cadet A

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 7-1 Sant Gregori (Ricardo Escuin (2), Jan Sureda, Abdoul Sangare, Aleix Losilla, Adrià Moré i Cayo González)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-17

Gironès-Sabat 0-1 Cadet C (Jan Tiñena)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

INFANTILS

Infantil A 0-2 Sant Ildefons

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-infantil/grup-1

Porqueres 0-5 Infantil B (Eric Rodríguez 2, Amin Sbai (2) i Pol Bota)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-18

Banyoles 2-2 Infantil C (Ansu Sannoh i Pau Piován)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Riudarenes 11-3 Infantil D (Madou Sangare, Marouane Boukabous i Ismael Hamdoun)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-6

ALEVINS

Palamós 2-7 Aleví A (Dani Navarro 2, Ignasi Subirana, Gorka Camacho, Eric Chifa, Roger Sans i Pablo Rosillo)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví B 1-5 Quart (Álvaro García)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Navata 2-9 Cristinenc A (Pol Carrera 3, Àlex González 2, Enzo Núñez 2, Aleix Deu i José Sánchez)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Cristinenc B - Malgrat (ajornat)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-10

Aleví E 7-1 Pals (Joel Grenckowski 3, Ferran Ramírez 3 i Xavi Vendrell)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-35

Monells 7-6 Aleví F (Alex Campos 4, Oriol Rodríguez i Luca Valenzuela)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-36

BENJAMINS

Benjamí A 7-2 Figueres (Rubén Abad 3, Joel Vilanova 2, Aarón Duch i Adrià Amer)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí B 2-3 Girona (Omar Azzahari i Guillem Gascons)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-20

Benjamí C 4-0 Pals (Erik Martínez, Víctor Robledo, Sergi Martín i Xavi Pujol)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-23

GEiEG 8-1 Benjamí D (Akram Boukrach)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19

Prebenjamí A 2-3 Palamós (Ferriol Parés i Joel Codina)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Femení cadet 1-5 Mollet (Nerea Garrido)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-femeni/femeni-cadet/grup-3

FOTO: El cadet B de Gerard Schell va aconseguir la primera victòria de la temporada

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter