LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 2 i 3 de novembre

Tornar

05/11/2019 15:53

Primer equip 2-1 Ebro (Noel Carbonell i Kuku Kanteh)

http://www.rfef.es/competiciones/futbol-masculino/clasificacion/?j=22549&t=2020

Filial 0-1 Guineueta

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Juvenil A 2-3 Sabadell (Pau Fortuny i Youssef Zayzoun)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Olot 0-1 Juvenil B (Lluís Martínez)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/preferent-juvenils/grup-2

Cristinenc 2-0 Blanes (Anas Hamidi i Adrià Medina)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 2-1 Cornellà (Bassirou Diao 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

EF Ripollès 3-4 Cadet B (Ricard Escuin 2 i Marc Díaz 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-17

Cadet C 3-0 Blanes (David Jiménez 2 i Jan Tiñena)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

INFANTILS

Girona 2-1 Infantil A (Marwan El Haddad)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-infantil/grup-1

Infantil B 6-0 Baix Ter (Eric Rodríguez 2, Yoel Escobar 2, Gerard Sureda i Pol Bota)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-18

Peralada 1-10 Infantil C (Ansu Sannoh 3, Dídac Begueria 3, Carlos Rodríguez, Mario Castillo i Pol Salvador)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil D 0-7 Cassà

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-6

ALEVINS

Aleví A 0-2 Quart

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Figueres 4-2 Aleví B (Álvaro García 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Cristinenc A 13-1 Sant Pere Pescador (Aleix Deu 4, Dani Palomo 3, Pol Carrera 3, Àlex González 2 i Arnau Moré)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví B 3-2 Tossa (Jan Nogué, Biel Bernat i Gil Serra)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-10

Santa Eugènia 3-11 Aleví E (Ferran Ramírez 6, Xavier Vendrell 3, Pau Yuste i Jakub Grenckowski)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-35

Aleví F 6-9 La Pera (Oriol Rodríguez 2, Arnau Blavi 2, Alex Campos i Joan Bosch)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-36

BENJAMINS

Banyoles 2-4 Benjamí A (Rubén Abad, Miquel Villa i Adrià Amer)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí B-Santa Eugènia (ajornat)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-20

Quart 4-2 Benjamí C (Víctor Robledo 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-23

Benjamí D 4-0 Caldes de Malavella (Ivan Sánchez 2, Oriol Salvi i Mosaab Berhili)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19

Tordera 2-7 Prebenjamí A (Adrià Buendia 4, Joan Rabasedas, Joel Codina i Ivan Abad)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Planadeu 18-0 Cadet femení

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter