LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 19/20 d'octubre

Tornar

21/10/2019 19:04

Primer equip 1-1 FC Barcelona B (Sascha Andreu)

http://www.rfef.es/competiciones/futbol-masculino/clasificacion/?j=22547&t=2020

Filial 0-0 Tona

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Juvenil A 2-2 Nàstic de Tarragona (Youssef Zayzoun)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Granollers 1-0 Juvenil B

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/preferent-juvenils/grup-2

Cristinenc 1-4 Sant Feliu (Adrià Medina)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 1-1 Sant Gabriel (Aniol Anglada)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Figueres 4-4 Cadet B (Enric Cat 2, Erik Bachero i Gil Casas)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-17

Cadet C 3-1 Olot (Mahamadou Touray, David Jiménez i Albert Pugnau)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

INFANTILS

Cornellà 1-1 Infantil A (Erik Aguilar)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-infantil/grup-1

Infantil B 2-2 Peralada (Pol Bota i Martí Ramírez)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-18

Infantil C 4-0 Unió Girona (Pol Salvador, Pol Álvarez, Mario Castillo i Carlos Rodríguez)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil D 2-5 Cal Aguidó (Anass Bourimi i Ismael Hamdoun)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-6

ALEVINS

Aleví A 1-3 Sant Celoni (Ignasi Subirana)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

E. Bosc de Tosca 2-2 Aleví B (Gerard Ramírez i Álvaro García)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Cristinenc A 8-2 Pals (Enzo Núñez 4, Àlex González 2, Dani Palomo i Alex Martínez)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Cal Aguidó 3-5 Cristinenc B (Enric Soler 3, Marc López i Marcos Blanco)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-10

Aleví E (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-35

Aleví F 5-2 Sant Feliu (Alex Campos 3, Joan Bosch i Luca Valenzuela)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-36

BENJAMINS

Benjamí A 3-0 Cassà (Javier García, Miquel Villa i Adrià Amer)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Bescanó 4-3 Benjamí B (Faissal Morales 2 i Teo Poveda)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-20

Roses 4-5 Benjamí C (Víctor Robledo 3, Xavi Pujol i Oliver Esteve)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-23

Benjamí D 2-7 Sant Gregori (Ivan Sánchez i Oriol Salvi)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19

Breda 2-2 Prebenjamí A (Adrià Buendia 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

FOTO: El juvenilasso va empatar a 2 contra el Nàstic de Tarragona i segueix lluitant per la part alta de la classificació 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter