LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 12/13 d'octubre

Tornar

14/10/2019 23:20

Primer equip 0-1 Sabadell

http://www.rfef.es/competiciones/futbol-masculino/clasificacion/?j=22546&t=2020

Girona 1-0 Filial

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Damm 3-4 Juvenil A (Hugo Márquez, Youssef Zayzoun, Joan Arxer i Guillem Falgueras)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 3-2 Vic Riuprimer

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/preferent-juvenils/grup-2

Gironès-Sabat 0-1 Cristinenc (Adrián Expósito)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Manresa 3-1 Cadet A (Ba Ba Boubacar ‘Buba’)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 3-7 Olot (Gil Casas, Marc Díaz i Cayo González)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-17

Peralada 4-2 Cadet C (David Jiménez 2)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

INFANTILS

Infantil A 1-2 Mercantil (Iker Reche)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/divisio-honor-infantil/grup-1

Begur 0-2 Infantil B (Amin Isbai i Edel Grau)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-18

Quart 2-4 Infantil C (Pol Salvador 2, Pol Álvarez i Mario Castillo)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Sant Celoni 2-0 Infantil D

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-6

ALEVINS

Blanes 1-4 Aleví A (Ignasi Subirana 2, Dani Pérez i Pablo Rosillo)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví B 1-5 E.F. Ripollès (Rubén Navarro)

http://m.fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Esplais 2-9 Cristinenc A (Enzo Núñez 3, Pol Carrera 2, Dani Palomo 2 i Àlex González 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Cristinenc B 8-3 Farners (Jan Nogué 3, Biel Bernat 2, Marcos Blanco, Enric Soler i Marc López)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-10

Aleví E 16-1 Monells (Xavi Vendrell 3, Ferran Ramírez 3, Joel Jakub 2, Biel Malagón 2, Oriol Rodríguez 2, Joan Alberti, Luca Valenzuela i Pau Yuste)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-35

RCDE Escola Costa Brava - Aleví F (es juga aquest dijous)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-36

BENJAMINS

Palafrugell 4-3 Benjamí A (Joel Vilanova, Rubén Abad i Javier García)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí B 7-0 Gironès-Sabat (Faissal Morales 3, Omar Azzahari 2, Guillem Gascons i Teo Poveda)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-20

Benjamí C 3-3 Sant Feliu (Víctor Robledo, Erik Martínez i Akram Boulahri)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-23

Sant Feliu 6-5 Benjamí D (Ivan Sánchez, Albert Comba, Akram Boukrach, Albert Comba i Carla Descayre)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19

Prebenjamí A 5-2 Santa Eugènia (Joel Codina 3 i Adrià Buendia 2)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Llinars-Femení cadet (ajornat)

http://fcf.cat/classificacio/1920/futbol-femeni/femeni-cadet/grup-3

FOTO: El juvenil va guanyar al Vic Riuprimer i suma 9 punts de 12 possibles 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter