LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats futbol base

Tornar

24/05/2016 11:08

FILIAL 

UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 4-1 CORNELLÀ DE TERRI

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/segona-catalana/grup-1

JUVENIL A 

CF TORDERA 0-6 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

JUVENIL B 

DESCANSA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/juvenil-segona-divisio/grup-5

CADET A 

UE FORNELLS 1-1 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

CADET B 

CE ARO 2-7 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

CADET C 

UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 2-1 FUNDACIÓ MARCET (AMISTÓS)

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-2

INFANTIL A 

UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 7-0 UE FIGUERES

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

INFANTIL B 

UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 5-0 CE BANYOLES

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-6

INFANTIL C 

DESCANSA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-10

INFANTIL D 

BLANC I BLAVA LLORET 4-1 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-11/infantil-segona-divisio/grup-4

ALEVÍ A 

UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 4-0 CE CRISTINENC

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

ALEVÍ B 

UE SALLE GIRONA 0-11 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-28

ALEVÍ C 

VILABLAREIX 5-2 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-31

BENJAMÍ A 

MEMORIAL JOSEP MARIA BURSE, 8è CLASSIFICAT

http://fcf.cat/resultats/1516/futbol-7/preferent-benjami/grup-7

BENJAMÍ B 

VILABLAREIX FC 7-5 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-17

BENJAMÍ C 

GEIEG 11-0 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-19

PREBENJAMÍ A 

UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA 1-3 CD BLANES

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/prebenjami-7/grup-6

PREBENJAMÍ B 

UE QUART 8-2 UE LLAGOSTERA-COSTA BRAVA

http://fcf.cat/classificacio/1516/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

PREBENJAMÍ C 

V MEMORIAL JAUME VIÑAS, 3er CLASSIFICAT

ESCOLETA 

26è TORNEIG DE L'AMISTAT

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter