LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 27 i 28 d'abril

Tornar

30/04/2019 15:48

Castelldefels 2-2 Primer equip (Lucas Viale i Pitu Comadevall)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 1-2 Argentona (Tafa Kanteh)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS 

Girona 3-1 Juvenil A (Dídac Gordils)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Roses 0-4 Juvenil B (Albert Comas 2, Adel El Jemili i Joel Capel)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Cristinenc 3-2 Quart (Arnau Fusté, Adrián Antequera i Marc Pradeda)  

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Jàbac Terrassa 1-0 Cadet A 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Vilassar de Dalt 1-1 Cadet B (Jordi Quer)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Arbuciencia 1-5 Cadet C (Maicohol Evia 2, Gerard Hoath, Joan Fajardo i Josep Roura)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Palamós-Cadet D (ajornat)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Sant Gabriel 0-2 Infantil A (Marc Pedreño i Jan Tiñena)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Martinenc 2-1 Infantil B (Gerard Massegur)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

E.F. Sant Feliu 1-1 Infantil C (Gerard Martínez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

ALEVINS

Gironès-Sabat 1-6 Aleví A (Pau Piován, Pau Ramírez, Pol Salvador, Francesc Cuzzolin i Pol Álvarez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Blanes 0-4 Aleví B (Mario Castillo, Eduard Iglesias, Carlos Rodríguez i Eric Tejada)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

L’Escala-Cristinenc A (dijous, 2 de maig, 19:30)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Cristinenc B 6-1 GEiEG (Roc Ríos 3, Roger Sans 2 i Dani Pérez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Celrà-Aleví E (dijous, 2 de maig, 19:15)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Olot 2-3 Benjamí A (Adam Hamdaoui, Dani Palomo i Jan Nogué)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Begur 0-2 Benjamí C (Rubén Abad 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 3-3 Maçanet (Alex Campos 2 i Joan Bosch)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 4-3 Farners (Kike Sanmartí, Oriol Salvi i Jan Vidal)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 10-0 Palafolls (Oliver Esteve 5, Víctor Robledo 2, Nil Salvador 2 i Akram)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Atlètic Sant Ponç 7-3 Prebenjamí C (Adrià Buendia 2 i Sergi Dilmé)

(A les lligues del Consell Comarcal no hi ha classificació)

FOTO: L'aleví B del Cristinenc està signant una magnífica temporada  

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter