LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 6 i 7 d'abril

Tornar

10/04/2019 15:51

Primer equip 1-0 Reus B (Gil Muntadas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 2-0 Guineueta (Alex Cobos i Monsif Khattar)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Damm 1-2 Juvenil A (Marc Montero 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

E.F. Garrotxa 0-7 Juvenil B (Nil Viñas 2, Adil El Jemli 2, Badr El Amerani, Roger Fortuny i Guillem Falgueras)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Juvenil C 2-0 Cassà (Adri Antequera i Alejandro Tamayo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Espanyol 0-0 Cadet A 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Vilassar Mar 0-0 Cadet B 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Lloret 3-3 Cadet C (Max Moncusí, Maicohol Evia i Gil Casas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Monells 2-2 Cadet D (Joan Vilanova i Josep García)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Vilassar Mar 1-1 Infantil A (Albert Martínez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Vila Olímpica 2-0 Infantil B 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Vilobí 0-7 Infantil C (Adin Karach 2, Aarón Navarro 2, Gerard Martínez, Hamza El Hassani i Eric Rodríguez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

ALEVINS 

Tordera 1-6 Aleví A (Aniol Feliu 2, Pau Piován, Francesc Cuzzolin, Pau Piován, Yoel Martínez i Pol Álvarez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

GEiEG 0-7 Aleví B (Genís Alcaide 2, Aitor Fernández 2, Mario Castillo, Anass Bourimi i Eric Tejada)

Aleví B 4-2 Quart (Oriol Bosch, Eric Tejada, Mario Castillo i Anass Bourimi) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 2-3 Unió Girona (Roger Sans i i Isaac Díaz)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E 12-1 Gironès-Sabat (Pol Rubio 6, Álex Cienfuegos 2, Biel Malagón, Martí Cañón, Ayman Dahouti i Joel Grenckowski)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Girona 7-1 Benjamí A (Enzo Núñez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí C 2-8 RCDE Costa Brava (Javi García i Omar Azzahari)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Cellera 5-4 Benjamí D (Alex Campos 2, Paula Martí i Albert Salcedo)

Quart 7-1 Benjamí D (Joan Bosch)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 5-0 Cuatro Vientos (Kike Sanmartí 2, Oriol Salvi, Jan Vidal i Akram Boukrach)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Quart 1-1 Prebenjamí B (Nil Salvador)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Celrà 8-1 Prebenjamí C (Sergi Dilmé)

(A la lliga del Consell Comarcal no hi ha classificació)

FOTO: Tot i perdre, el benjamí C de Javi González va competir molt bé 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter