LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 30 i 31 de març

Tornar

02/04/2019 15:27

Santboià 0-3 Primer equip (Moussa Sidibé, Pitu Comadevall i Sascha Andreu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Tona 3-1 Filial (Llorenç Busquets)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Juvenil A 0-0 Cornellà 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 6-1 La Jonquera (Nil Viñas 2, Badr El Amerani 2, Adil El Jemili i Roger Fortuny)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Farners 3-1 Juvenil C (Marc Pradeda)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 1-3 Cornellà (Adri García)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 3-1 Grama (Arnau Forés, Christian Paradeda i Joel Calls)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 2-0 Bell lloc (Pol Bádenas i Maicohol Evia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D 3-2 Begur (Marc Carreras, Joel Ribera i Pablo Mayorgas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Infantil A 1-1 Aqua Hotel (Mario Jaspe)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Infantil B 0-4 E.F. Premier Barcelona

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Infantil C 3-0 Vilablareix (Hamza El Hassani, Pablo Aguilar i Oriol Cases)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení 0-11 Ripollet

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS

Aleví A 5-4 Vic Riuprimer (Aniol Feliu, Pau Ramírez, Pau Piován, Ansu Sannoh i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Aleví B (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C 0-4 Esplais

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Penya Bons Aires 1-9 Aleví D (Dani Pérez 4, Roger Sans, Roc Ríos, Pablo Rosillo, Ignasi Subirana i Mocere Coulibaly)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Sant Gregori 4-2 Aleví E (Aliou Seydi)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Benjamí A 2-5 Bisbalec (Jan Nogué i Enzo Núñez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí C 9-0 F.E. Palamós (Omar Azzahari 3, Juan Marín 2, Aarón Duch 2, Alex Dilmé i Guillem Gascons)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 7-0 Lloret (Alex Campos 5, Joan Bosch i Oriol Rodríguez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 5-1 Racing Blanenc (Oliver Esteve 2, Akram Boulahri, Alex Hidalgo i Genís Perxachs)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 2-9 Fornells (Adrià Buendia)

(A les lligues del Consell Comarcal no hi ha classificació)

FOTO: El cadet B no es rendeix i va guanyar a la Grama en un gran partit del conjunt de Pitu Batlle 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter