LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 23 i 24 de març

Tornar

26/03/2019 15:42

Primer equip 4-0 San Cristóbal (Pitu Comadevall, Moussa Sidibé, Pablo Amantini i Sascha Andreu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 3-2 San Juan de Montcada (Tafa Kanteh, Óscar Castellano i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

U. Bellvitge 2-2 Juvenil A (Pau Juvanteny i Pol Llubera)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Pals 1-7 Juvenil B (Gerard Palau 2, Badr El Amerani 2, Jordan Guedj, Álvaro García i Roger Fortuny)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Juvenil C 2-6 Tordera (Adri Antequera i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Manlleu 0-1 Cadet A (Marc Mora)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Granollers 2-2 Cadet B (Eloi Rodríguez i Javi Perálvarez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cassà 1-0 Cadet C

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

E. Calonge-Sant Antoni 5-2 Cadet D (Iker Boixeda)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Vic Riuprimer 1-2 Infantil A (Albert Martínez i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Gavà 1-1 Infantil B (Gerard Massegur) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Infantil C 1-0 Lloret (Adin Karach)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení 0-11 Ripoll At.

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS

Baix Ter 1-4 Aleví A (Francesc Cuzzolin 2, Pau Ramírez i Pau Piován)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Girona 10-3 Aleví B (Oriol Bosch 2 i Genís Alcaide)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Palamós 3-2 Aleví C (Alejandro Pirvu i Pau Yuste)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 6-1 Porqueres (Dani Pérez 3, Roger Sans 2 i Roc Ríos)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Sant Ponç 6-4 Aleví E (Gerard Coll, Xavi Vendrell, Martí Cañón i Ayman Dahouti) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Baix Ter 3-5 Benjamí A (Daniel Palomo 3, Luca Valenzuela i Enzo Núñez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Aro 3-4 Benjamí C (Alex Dilmé, Aaron Duch i Rubén Abad)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 13-0 Riudarenes (Alex Campos 4, Joan Bosch 4, Oriol Rodríguez, Paula Martí, Gerard Gámez i Marc Corominas) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 4-1 Hostalric (Kike Sanmartí 3 i Jan Vidal)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Malgrat 0-12 Prebenjamí B (Oliver Esteve 3, Alex Hidalgo 2, Víctor Robledo 2, Akram Boulahri, Genís Perxachs, Xavi Pujol, Sergi Martín i un en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Vilablareix 3-10 Prebenjamí C (Adrià Buendia 5 i Sergi Dilmé 5)

(A la Lliga del Consell Comarcal no hi ha classificació) 

FOTO: El benjamí C de Javi González va treure una victòria molt meritòria 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter