LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 9 i el 10 de març

Tornar

12/03/2019 18:21

Martinenc 1-3 Primer equip (Pol Gómez, Gil Muntadas i Toni Cunill)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 2-2 Sabadell Nord (Monsif Khattar i Tafa Kanteh)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Atlètic Segre 0-0 Juvenil A 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Atlètic Banyoles 0-3 Juvenil B (Jordan Guedj 2 i Badr El Amerani)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

F.E. Palamós 1-2 Juvenil C (Marc Pradera 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 1-0 Atlètic Segre (Adri Garcia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Olot 1-1 Cadet B (Christian Paradeda)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 3-0 F.E. Palamós (Jon Arrieta, Joan Evia i Maicohol Evia)

INFANTILS

F.E. Palamós 0-3 Infantil A (Marc Pedreño 2 i Albert Martínez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Infantil B 1-2 Sant Gabriel (Nkumu Mazogo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Unió Girona 3-2 Infantil C (Oriol Cases i Pablo Aguilar)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

ALEVINS

Sant Ponç 0-6 Aleví A (Ansu Sannoh 2, Yoel Martínez, Pau Piován, Alejandro Rondón i Francesc Cuzzolin)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Vilablareix 0-7 Aleví B (Genís Alcaide 4, Oriol Bosch 2 i Eric Tejada)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Peralada 5-2 Aleví C (Joan Ferrer i Alejandro Pirvu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 10-0 La Salle Girona (Ignasi Subirana 4, Roger Sans 2, Gorka Camacho, Isaac Díaz, Mocere Coulibaly i Dani Pérez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E 6-1 Monells (Biel Malagón (2), Pol Rubio (2), Jordi Pérez i Ayman Dahouti)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Benjamí A 1-3 Palafrugell (Gol en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Global Palamós 1-7 Benjamí C (Rubén Abad 2, Guillem Gascons, Juan Marín, Marc González, Alex Dilmé i Omar Azzahari)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 0-5 Hostalric

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 12-1 Tordera (Arnau Vidal 5, Oriol Salvi 3, Víctor Giménez, Akram Boucrach, Kike Sanmartí i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 17-0 Farners (Oliver Esteve 4, Xavi Pujol 3, David Cosp 3, Nil Salvador 3, Genís Perxachs 2, Víctor Robledo i Alex Hidalgo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Comacros 5-2 Prebenjamí C (Joel Codina i Adrià Buendia)

FOTO: L'infantilasso se supera partit rere partit 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter