LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 9 i 10 de febrer

Tornar

12/02/2019 15:56

Cerdanyola 2-3 Primer equip (Pablo Amantini, Gil Muntadas i Pitu Comadevall) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 2-2 Vilassar de Mar (Tamba Kanteh i Abel Fàbregas) 

http://fcf.cat/resultats/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS 

Badalona 0-1 Juvenil A (Sergi Resta)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 2-0 Figueres (Badr El Amerani i Adrià Casanovas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Juvenil C 3-5 Gironès-Sabat (Guillem Mas, Gabri Font i Adri Antequera)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Mercantil 1-2 Cadet A (Aleix Benavente i Marc Marsal)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Vic Riuprimer 0-3 Cadet B (Christian Paradeda, Jordi Quer i Joel Calls)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Quart 1-0 Cadet C 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D 2-1 L’Escala (Pau Descayre i Pablo Mayorgas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS 

Damm 0-1 Infantil A (Dani Viñas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Espanyol 1-2 Infantil B (David Jiménez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Quart 4-1 Infantil C (Tomeu Obiol)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení 6-1 Cassà (Lucía Fernández 3, Alicia Sánchez, Paula Casacuberta i Sandra Ortiz)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS 

Roses 5-10 Aleví A (Pol Salvador 2, Pol Álvarez 2, Pau Piován 2, Ansu Sannoh, Francesc Cuzzolin, Pau Ramírez i Aniol Feliu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Aleví B 8-4 Fornells (Eric Tejada 4, Mario Castillo, Oriol Bosch, Joel Martín i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C 5-0 Figueres (Alejandro Pirvu 2, Aliou Seydi, Víctor Sánchez i Joan Ferrer)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Sarrià de Ter 5-7 Aleví D (Roger Sans 3, Mocere Coulibaly 2, Isaac Díaz, Dani Pérez i Ignasi Subirana)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

F..E Palamós 1-7 Aleví E (Pol Cuevas 3, Alex Cienfuegos, Jordi Pérez i Xavier Vendrell)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

E.F. Ripollès 3-7 Benjamí A (Daniel Palomo 3, Enzo Núñez 3 i Jan Nogué)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Calonge 10-1 Benjamí C (Rubén Abad)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Angles 3-2 Benjamí D (Alex Campos i Paula Martí)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 7-1 Cassà (Oriol Salvi 3, Kike Sanmartí 2, Víctor Giménez i Jan Vidal)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Cassà 0-7 Prebenjamí B (Nil Salvador 2, Alex Hidalgo 2, Víctor Robledo 2, Oliver Esteve i Xavi Pujol)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 9-6 Gironès-Sabat (Adrià Buendia 5, Sergi Dilmé 2, Ivan Abad i Ferriol Parés)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

FOTO: Llagosterasso de l'infantil B amb la victòria al camp de l'Espanyol (1-2) 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter