LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 26 i el 27 de gener

Tornar

29/01/2019 19:53

Santfeliuenc 1-1 Primer equip (Marc Medina)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 1-3 Vic (Ousman Touray)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Mollet 1-1 Juvenil A (Pol Llubera)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 7-0 Les Preses (Jordi Amaechi, Jordan Guedj, Adil Jemili, Ivan Anaya, Gerard Palau, Marc Pradeda i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Cal Aguidó 4-1 Cristinenc (Erik Rivera)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Rapitenca 1-0 Cadet A

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

F.E. Palamós 5-1 Cadet B (Joels Calls)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 2-0 Fornells (Joan Evia i Maicohol Evia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D 0-2 Global Palamós

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Girona 0-2 Infantil A (Mahamadou Touray 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Europa 4-0 Infantil B

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Infantil C 4-0 Tordera (Eric Rodríguez, Tomeu Obiol, Gerard Martínez i Issifu Juwara)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení 3-1 Cabanes (Ivet Barrachina 2 i Bruna Peris)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-4

ALEVINS

Girona 5-2 Aleví A (Pau Piován i Pol Salvador)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

F.E. Palamós 1-4 Aleví B (Eric Tejada 2, Joel Martín i Mario Castillo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C 5-1 P.U. Figueres (Víctor Sánchez 2, Aliou Seydi, Pau Yuste i Ferran Ramírez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 4-4 Quart (Roger Sans 2, Roc Ríos i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E 2-1 Baix Ter (Pol Rubio i Jordi Pérez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

EF Bosc de Tosca 7-2 Benjamí A (Enzo Núñez i Dani Palomo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí C 1-1 Baix Ter (Rubén Abad)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 5-3 Base Llagostera (Joan Bosch 3 i Albert Salcedo 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Lloret 5-2 Prebenjamí A (Ivan Sánchez i Nil Salvador)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 6-0 Breda (Nil Salvador 2, Oliver Esteve 2, Víctor Robledo i Xavi Pujol)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 10-6 Sant Gregori (Adrià Buendia 4, Sergi Dilmé 4, Joel Codina i Ivan Abad)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

 

 FOTO: El cadet C de Gerard Schell va guanyar 2-0 a un líder del que es posa a dos punts

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter