LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 12 i el 13 de gener

Tornar

15/01/2019 13:06

Sants 1-1 Primer equip (David Crespo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Palamós 1-2 Filial (Adrià Parra i Mario Jiménez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Gironès-Sabat 0-1 Juvenil A (Joan Serrallonga)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 3-0 Baix Ter (Ivan Anaya, Roger Fortuny i Raúl Gómez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Ter Brugent – Juvenil C

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 2-1 Nàstic (Brais Campos i Omar Baldeh)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 1-2 Sabadell (Saikou Sillah)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 2-0 Gironès-Sabat (Maicohol Evia i Pol Bádenas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D 3-3 Cassà (Pablo Mayorgas 2 i Pau Descayre)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Infantil A 1-1 Vilassar de Dalt (Mario Jaspe)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Infantil B 0-3 Sant Andreu

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Figueres 1-5 Infantil C (Pablo Aguilar, Oriol Cases, Issifu Juwara, Eric Rodríguez i Tomeu Obiol)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení (no juga fins el dia 23 al camp del Cornellà Terri)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS

Aleví A 4-1 Figueres (Pol Álvarez, Francesc Cuzzolin, Aniol Feliu i Pau Piovan)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Aleví B 7-0 Begur (Eric Tejada 2, Genís Alcaide 2, Joel Martín, Anas Bourim i Aitor Fernández)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C 1-5 Baix Ter (Víctor Sánchez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Sant Gregori 2-5 Aleví D (Gorka Camacho, Ignasi Subirana, Dani Pérez, Pol Gil i Mocere Coulibaly)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E 5-0 Bell Lloc (Pol Rubio 3 i Xavier Vendrell 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Benjamí A 3-2 Unió Girona (Enzo Núñez 2 i Dani Palomo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí C 0-12 Cassà

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 4-3 Ter Brugent (Joan Bosch 2, Arnau Blavi i Oriol Rodríguez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Cal Aguidó 0-11 Prebenjamí A (Kike Sanmartí 7, Oriol Salvi 3 i Arnau Vidal)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 0-4 Girona

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 5-6 Comacros (Adrià Buendia 3, Sergi Dilmé i Joel Codina)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

 

FOTO: El cadet C de Gerard Schell està competint per la part alta de la classificació tot i ser un equip de primer any 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter