LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de l'última jornada de l'any

Tornar

26/12/2018 14:25

Primer equip 1-3 Ascó (Marc Medina)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 1-2 Lloret (Abel Fàbregas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

F.E. Palamós 0-2 Juvenil A (Adrià Casanovas) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Llançà 0-5 Juvenil B (Roger Fortuny 2, Badr El Amerani, Gerard Palau i David Vargas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Juvenil C 1-0 Sils (Miki Urra)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS 

Sant Andreu 5-0 Cadet A 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Llefià 2-1 Cadet B (Saikou Sillah) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Farners 1-2 Cadet C (Joan Evia i Maicohol Evia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Bisbalenc 1-6 Cadet D (Pablo Mayorgas 3, Pau Descayre, Joan Vilanova i Aniol Alsina) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS 

Santa Perpètua 1-4 Infantil A (Mahamadou Touray 2 i Marc Pedreño 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

L’Hospitalet 3-2 Infantil B (Alex Rostán i Gerard Massegur)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Olot 1-1 Infantil C (Oriol Cases)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

ALEVINS 

Olot 2-10 Aleví A (Ansu Sannoh 4, Aniol Feliu 2, Pol Salvador, Alejandro Rondón, Pau Piovan i Pol Álvarez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Figueres 0-6 Aleví B (Genís Alcaide 4, Carlos Rodríguez i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Navata 4-3 Aleví C (Pau Fenoy, Pau Yuste i Hugo Thebault)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 11-2 Tordera (Roger Sans 5, Pablo Rosillo, Mocere Coulibaly, Roc Ríos, Dani Pérez, Ignasi Subirana i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Banyoles 2-4 Aleví E (Pol Rubio 3 i Xavi Vendrell)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Figueres 2-3 Benjamí A (Dani Palomo, Luca Valenzuela i Enzo Núñez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

L’Escala 9-1 Benjamí C (Guillem Gascons)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Caldes 5-3 Benjamí D (Arnau Blavi 2 i Paula Martí)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 8-2 Racing Blanenc (Quique Sanmartí 5, Oriol Salvi 2 i Ivan Sánchez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Torrella 1-6 Prebenjamí B (Nil Salvador 3, David Cosp, Genís Perxachs i Alex Hidalgo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 5-3 Sant Gregori (Sergi Dilmé 2, Ivan Abad, Adrià Buendia i Ferriol Parés) 

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

FOTO: El benjamí A ja acumula quatre victòries seguides que l'han situat cinquè a la classificació 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter