LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 15 i el 16 de desembre

Tornar

18/12/2018 17:58

Grama 0-2 Primer equip (Moussa Sidibé i Maik Molist)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

La Jonquera 1-1 Filial (Álex Cobos)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Juvenil A 1-3 Espanyol (Pau Juvanteny)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 4-4 Base Roses (Roger Fortuny 2, Badr El Amerani i Jordi Aamechi)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Quart 7-2 Juvenil C (Adrián Antequera i Marc Pradeda)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 2-2 Jàbac Terrassa (Marc Mora i Toni Escudero)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 0-3 Vilassar Dalt

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 6-1 Arbucienca (Maicohol Evia 3, Pol Bádenas 2 i Max Moncusí)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Infantil A – Sant Gabriel (Suspès per la boira)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Infantil B 1-4 Martinenc (David Jiménez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Infantil C 4-3 .E.F. Sant Feliu (Pablo Aguilar 2, Eric Rodríguez i Oriol Cases)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

ALEVINS

Aleví A 7-2 Gironès-Sabat (Pol Salvador 3, Pol Álvarez, Yoel Martínez, Ansu Sannoh i Aniol Feliu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Aleví B 5-0 Blanes (Eric Tejada 3 i Genís Alcaide 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C 4-6 L’Escala (Joan Ferrer, Víctor Sánchez, Ferran Ramírez i Aliou Seydi)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

GEiEG 2-16 Aleví D (Roger Sans 5, Mocere Coulibaly 4, Roc Ríos 3, Gorka Camacho, Ignasi Subirana, Pablo Rosillo i Isaac Díaz)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E 0-2 Celrà

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Benjamí A 2-1 Olot (Dani Palomo 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí C 0-3 Begur

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Maçanet 3-1 Benjamí D (Gerard Gámez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Farners 5-9 Prebenjamí A (Quique Sanmartí 7 i Oriol Salvi 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Palafolls 0-16 Prebenjamí B (Oliver Esteve 5, Víctor Robledo 2, Genís Perxachs 2, Nil Salvador 2, Xavi Pujol 2, David Cosp 2 i Alex Hidalgo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 1-3 Unió Vedruna (Sergi Dilmé)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

FOTO: L'infantil C de Tati Sánchez va guanyar a l'últim minut gràcies a un gol a l'últim minut d'Oriol Cases 

 

 

 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter