LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Repassa els resultats i golejadors de l'última jornada i com estan les classificacions

Tornar

09/12/2018 00:20

Primer equip 4-0 Granollers (Pol Gómez, Moussa Sidibé, Sascha Andreu i Pablo Amantini)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 2-1 Can Vidalet (Josu Currais 2)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Nàstic de Tarragona 1-2 Juvenil A (Gerard Davesa i David López)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Olot 1-1 Juvenil B (Badr El Amerani)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Juvenil C 1-4 Bescanó (Gabriel Font)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Gavà 1-0 Cadet A

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Mollet 3-1 Cadet B (Anas Hamidi)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Sils 1-3 Cadet C (Max Moncusí, Pol Bádenas i Pau Gómez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

EF Sant Feliu 1-2 Cadet D (Pablo Mayorgas i Lluc Rocafort)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Banyoles 0-3 Infantil A (Mahamadou Touray 2 i Jan Tiñena)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Anguera 2-3 Infantil B (Souleymane Nimaga, Alex Rostán i Marc Garcia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Sils 3-2 Infantil C (Badradin Karach i Oriol Cases)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

ALEVINS

EF Ripollès 1-5 Aleví A (Pau Piován 2, Pol Álvarez, Pau Ramírez i Pol Salvador)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Racing Blanenc – Aleví B (ajornat)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Monells 3-7 Aleví C (Ferran Ramírez 2, Joan Ferrer 2, Víctor Sánchez 2 i Alejandro Pirvu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 7-2 Gironès Sabat (Pablo Rosillo, Mocere Coulibaly, Ignasi Subirana, Isaac Díaz, Roger Sans i Dani Pérez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Flaçà 8-2 Aleví E (Jordi Pérez i Xavi Vendrell)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Banyoles 1-4 Benjamí A (Elm Ortega 2, Dani Palomo i Adam Hamdaoui)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Roses 4-1 Benjamí C (Juan Marín)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Farners 3-2 Benjamí D (Alex Campos i Paula Martí)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 2-0 Blanes (Oriol Salvi i Enric Sanmartí)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B (descansava) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Porqueres 7-3 Prebenjamí C (Joel Codina, Sergi Dilmé i Adrià Buendia)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

FOTO: L'aleví D que entrenen Aleix Martín i Juan Francisco Gómez 'Pini' gaudeix d'una bona dinàmica de joc i resultats

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter