LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions de la jornada del 24 i el 25 de novembre

Tornar

28/11/2018 15:05

Terrassa 1-1 Primer equip (Lucas Viale)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Argentona 0-1 Filial (Josu Currais)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Juvenil A 1-1 Girona (Joan Serrallonga)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 6-0 La Garrotxa (Roger Fortuny 2, Raúl Gómez, Adel El Jemili, Nil Viñas i Jordi Amaechi)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Cassà 1-0 Juvenil C

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 0-4 Espanyol

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 1-4 Vilassar Mar (Saikou Sillah)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 0-1 Lloret

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D 6-2 Monells (Pablo Mayorgas 3, Isaac Esteba, Raid Belhadi i Pau Descayre)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Infantil A 2-1 Vilassar Mar (Mario Jaspe i Alex García)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Infantil B 0-1 Vila Olímpica

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Infantil C 2-0 Vilobi (Issifu Juwara i Romà Toledano)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení 3-13 Vall d’en Bas (Lucía Fernández)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS

Aleví A 18-0 Tordera (Pol Álvarez 3, Yoel Martínez 3, Pol Salvador 3, Francesc Cuzzolin 2, Aniol Feliu 2, Pau Piován 2, Alejandro Rondón i Ansu Sannoh)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Aleví B 9-2 GEiEG (Eric Tejada 3, Mario Castillo 2, Genís Alcaide, Joel Martín i Oriol Bosch)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Unió Girona 5-2 Aleví C (Roc Ríos i Dani Pérez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví D (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Gironès-Sabat 0-7 Aleví E (Pol Rubio 3, Alex Cienfuegos 2, Xavier Vendrell i Ayman Dahouti)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Benjamí A 3-10 Girona (Dani Palomo 3)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Escola Costa Brava 3-6 Benjamí C (Alex Pareta (2), Guillem Gascons, Omar Azzahari, Alex Dilmé i Rubén Abad)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 1-1 Quart (Álex Campos)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Cuatro Vientos 0-10 Prebenjamí A (Oriol Salvi 4, Akram Boukrach 2, Víctor Giménez 2, Akram Bouhlari i Arnau Vidal)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 2-2 Quart (Oliver Esteve i Genís Perxachs)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 8-2 Gironès Sabat (Joel 2, Adrià 2, Sergi 2, Ivan i Ferriol) 

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

FOTO: El juvenil B va signar el millor partit de la temporada  

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter