LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 17 i 18 de novembre

Tornar

20/11/2018 15:52

Primer equip (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 0-0 Banyoles

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Jàbac Terrassa 0-2 Juvenil A (Pol Llubera i Pau Juvanteny)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

La Jonquera 1-2 Juvenil B (Roger Fortuny i Nil Viñas)

http://fcf.cat/acta/1819/juvenil-primera-divisio/juvenil-primera-divisio/grup-13/1j/la-jonquera-ue-a/1j/llagostera-ue-b

Juvenil C 3-1 Farners (Gabri Attila, Miguel Ángel Urra i Makar Lytvyn)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS 

Cornellà 2-0 Cadet A 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Grama 1-1 Cadet B (Pol Paretas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Bell lloc 0-3 Cadet C (Pau Gómez, Max Moncusí i Joan Evia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Begur 1-2 Cadet D (Denis Pérez i Joel Ribera)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Aqua Hotel 2-3 Infantil A (Mahamadou Touray 2 i Mario Jaspe)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Premier 1-0 Infantil B 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Vilablareix 2-2 Infantil C (Adin Karach i Issifu Juwara)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Cassà-Infantil femení (suspès per la pluja) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS 

Vic Riuprimer 1-6 Aleví A (Pol Salvador 3, Pau Ramírez, Ansu Sannoh i Francesc Cuzzolin) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Quart 5-4 Aleví B (Mario Castillo 3 i Eric Tejada)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Esplais 5-2 Aleví C (Alejandro Pirvu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Santa Eugènia 6-4 Aleví D (Roger Sans 3 i Gorka Camacho, partit que estava ajornat) 

Aleví D - Penya Bons Aires (suspès per la pluja) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Bisbalenc 2-1 Benjamí A (Dani Palomo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Palamós 3-2 Benjamí C (Alex Dilmé i Omar Azzahari)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Lloret 0-7 Benjamí D (Arnau Blavi 3, Oriol Rodríguez 2, Paula Martí i Albert Salcedo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A (descansava)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Racing Blanenc - Prebenjamí B (suspès per la pluja)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C 8-4 Celrà (Sergi Dilmé 4, Joel Codina 2, Adrià Buendia i l’altre en pròpia)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1  

FOTO: El benjamí C de Javi González ho va donar tot fins el final malgrat la derrota

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter