LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 10 i 11 de novembre

Tornar

13/11/2018 15:29

Reus B 0-0 Primer equip

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

EE Guineueta 0-2 Filial (Óscar Castellano i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Juvenil A 2-2 Damm (Joan Serrallonga i Adrià Casanovas)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

Juvenil B 6-0 Pals (Roger Fortuny 2, Adel El Jemili, Badr El Amerani, Jordan Gedj i Pau Llastarry)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Tordera 2-3 Juvenil C (Makar Lytvyn, Marc Pradeda i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 0-0 Manlleu

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Cadet B 0-1 Granollers

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 5-4 Cassà (Pol Bádenas, Max Moncusí i Marc Pouget)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

Cadet D 3-1 Calonge (Pablo Mayorgas, José García i Joel Ribera)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-segona-divisio/grup-5

INFANTILS

Infantil A 3-2 Vic Riuprimer (Mahamadou Touray, Jan Tiñena i Marc Pedreño)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Infantil B 0-3 Gavà

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Lloret 4-0 Infantil C

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Gerunda 3-6 Infantil femení (Lucía Fernández 3, Ainhoa Sánchez 2 i Eva Sancho)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS

Aleví A 5-2 Baix Ter (Ansu Sannoh 3, Aniol Feliu i Yoel Martínez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Aleví B 1-3 Girona (Anià Boixeda)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Aleví C 2-2 Palamós (Joan Ferrer i Alejandro Pirvu)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Porqueres 4-10 Aleví D (Roger Sans 4, Isaac Díaz 2, Gorka Camacho, Mocere Coulibaly, Roc Ríos i Dani Pérez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

BENJAMINS

Benjamí A 3-2 Baix Ter (Enzo Núñez, Jan Nogué i Elm Ortega)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Benjamí C 0-2 Aro 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Benjamí D 7-3 Cellera (Alex Campos 3, Joan Bosch 2, Oriol Rodríguez i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Hostalric 0-3 Prebenjamí A (Arnau Vidal, Oriol Salvi i Enric Sanmartí) 

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 12-0 Malgrat (David Cosp 3, Genís Perxachs 3, Oliver Esteve 2, Víctor Robledo, Akram Boulahri, Nil Salvador i l’altre en pròpia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Sant Gregori 4-12 Prebenjamí C (Adrià Buendia 4, Sergi Dilmé 4, Joel Codina 2, Ivan Abad i Roger León)

https://ceg.playoffinformatica.com/CompeticioResultatsWeb.php?accio=accio_competicio_publica_resultats&idGrup=51&idTemporada=1

FOTO: El juvenil C de 'Pin'i va guanyar 2-3 al Tordera en un partit en què Genís Dalmau va aturar un penal amb 2-2 al marcador

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter