LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / NOTICIES

Resultats, golejadors i classificacions jornada 3 i 4 de novembre

Tornar

06/11/2018 00:30

Primer equip 2-1 Santboià (Gil Muntadas i Marc Medina)

http://fcf.cat/resultats/1819/futbol-11/tercera-divisio-nacional/grup-v

Filial 3-3 Tona (Monsif Khttar, 3)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/primera-catalana/grup-1

JUVENILS

Cornellà 1-3 Juvenil A (Pol Llubera, Pau Juvanteny i Joan Serrallonga)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/lliga-nacional-juvenil/grup-7

L’Escala – Juvenil B (es juga dimecres, 7 de novembre, a les 20:00 h.)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-13

Blanes 5-0 Juvenil C

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/juvenil-primera-divisio/grup-14

CADETS

Cadet A 0-1 Damm

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/divisio-honor-cadet/grup-1

Parets 3-0 Cadet B

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-cadet/grup-2

Cadet C 1-2 Cal Aguidó (Maicohol Evia)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/cadet-primera-divisio/grup-16

INFANTILS

Mollet 0-2 Infantil A (Mahamadou Touray)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-2

Can Rull 4-0 Infantil B

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/preferent-infantil/grup-4

Gironès-Sabat 6-3 Infantil C (Eric Rodríguez, Romà Toledano i Pablo Aguilar)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-11/infantil-primera-divisio/grup-17

Infantil femení 4-3 Girona (Ivet Barrachina)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-femeni/primera-divisio-femeni-infantil/grup-3

ALEVINS

Bosc de Tosca 2-7 Aleví A (Ansu Sannoh 2, Pol Álvarez 2, Francesc Cuzzolin 2 i Pol Salvador)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-6

Sant Feliu 1-6 Aleví B (Carlos Rodríguez 2, Anass Bourimi, Oriol Bosch, Mario Castillo i Genís Alcaide)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-alevi/grup-5

Bisbalenc 2-5 Aleví C (Alejandro Pirvu 3, Jan Perxachs i Aliou Seydi)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-12

Aleví D 1-9 Girona (Roc Ríos)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-primera-divisio/grup-13

Aleví E 4-3 Aro (Pol Rubio 2, Jordi Pérez i Gerard Coll)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/alevi-segona-divisio/grup-33

BENJAMINS

Sarrià Ter – Benjamí A (ajornat)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/preferent-benjami/grup-6

Palafrugell 4-2 Benjamí C (Omar Azzahari i Marcos Grau)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-22

Riudarenes 0-17 Benjamí D (Joan Bosch 5, Arnau Blavi 3, Oriol Rodríguez 3, Alex Campos 2, Paula Martí 2, Marc Coromines i Albert Salcedo)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/benjami-7-primera-divisio/grup-18

PREBENJAMINS

Prebenjamí A 4-6 Palamós (Enric Sanmartí 3 i Ivan Sánchez)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-8

Prebenjamí B 4-1 Cal Aguidó (Oliver Esteve 2, Nil Salvador i David Cosp)

http://fcf.cat/classificacio/1819/futbol-7/prebenjami-7/grup-7

Prebenjamí C (descansava) 

http://extra.girones.cat/ceg/doc/17.18/1fase_2011G4.pdf

FOTO: L'aleví A de Guillem Ferrer va tornar a signar un gran partit 

LLAGOSTERA-COSTA BRAVA / Twitter